ANASAYFA-Home | Müzik-Video | Uçak Bileti-Flights | Kızkalesi | Sohbet-Chat | Hakkımızda | Blog | Haberler | İletişim | Site Ekle | İLANLAR-İLAN VER |
Site rehberi online Alışveriş Siteleri Site Ekle futbol haberleri aşı takip programı araba emlak gıda katkı maddeleri sektörel firma rehberi arabam.com.tr anne bebek siteleri klasik müzik dinle Site yalova emlak malatya emlak forum siteleri Link Ekle rehber Hızlı Ara Bul Aradığınız Herşey Arama motoru rehber bölgesel şehir rehberi kategoriler Ucuz uçak bileti alış veriş mobilya araba emlak kızkalesi müzik video klip sohbet Site guide search engine , www.vedatbaglan.com

Site Rehberi Kategoriler


Alışveriş siteleri
Araba siteleri
Basın yayın, haber
Bilgisayar, internet
Bölgesel Şehir Rehberi
Eğitim siteleri
Eğlence, komedi
Emlak Siteleri
Firma - şirket rehberi
Kadın, toplum
Kültür sanat
Mobilya Tekstil
Sağlık siteleri
Spor siteleri
Turizim siteleri

Site rehberi online Alışveriş Siteleri Site Ekle futbol haberleri aşı takip programı araba emlak gıda katkı maddeleri sektörel firma rehberi arabam.com.tr anne bebek siteleri klasik müzik dinle Site yalova emlak malatya emlak forum siteleri Link Ekle rehber Hızlı Ara Bul Aradığınız Herşey Arama motoru rehber bölgesel şehir rehberi kategoriler Ucuz uçak bileti alış veriş mobilya araba emlak kızkalesi müzik video klip sohbet Site guide search engine , www.vedatbaglan.com

Dış ticaret firmaları


www.prestijmakine.com/
Prestij Ayakkabı Makinaları . Ayakkabı ve jurdan taban imalat makinaları ve ekipmanları ithal edip ayakkabı ve taban üreticilerine sunmakta.
www.dtm.gov.tr/
Dış Ticaret Müsteşarlığı . T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın resmi web sitesi.
www.turkshop.ru/
Turkshop Systems . Türk mallarının Rus pazarında tanıtım ve özellikle toptan satışını sağlamak amacıyla kurulmuştur.
www.netmarktrade.com/
Netmark Trade . Uluslararası ticari ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.
www.emircan.com.tr/
Emircan . Mobilya, mobilya aksesuarları, hırdavat, inşaat malzemeleri dış ticareti.
www.jiatrade.com/index01.htm
Jia Dış Ticaret . İhracat, ithalat, tur ve fuar organizasyonları, ve danışmanlık yapan şirketin profili ve hizmetleri hakkında bilgiler.
www.centerltd.com.tr/
Center Dış Ticaret Makina San. ve Paz. Ltd Sti. . Elektrikli el aletleri ve aksesuvarları pazarlayan bir firma. Ürünler, sipariş formu, yetkili servisler, haberler ve kampanyalar.
geocities.com/matsdan/
Ithalat - Ihracat Danışmanlıgı . Uzakdoğu ve Avrupa ile yapılıcak her türlü ticari ilişkide danışmanlık ve aracılık hizmeti veren bir şirket.
www.erhanbala.com/
Erhanbala.com . Uluslararası ticari temsilcilik kapsamı altında ikinci el endüstri ve sanayi makineleri tedariki.
www.nisangumruk.com/
Nisan Gümrük . Gümrükleme ve gümrük müşavirliği konuları yanı sıra ticaret danışmanlık ve nakliye hizmetleri bilgileri bulunuyor.
www.gtt.com.tr/
Global Türk Ticaret (GTT) . İthalat ve ihracat haberleri ve ürün bilgileri sunuyor.
www.mfyimpex.com/
MFY Import Export . Züccaciye, mutfak eşyaları, kişisel bakım ürünleri ithalatı ve ihracatı; detaylı ürün bilgileri sitede yer almaktadır.
www.ekinciler.com/
Ekinciler Dış Ticaret A.Ş. . Nervürlü inşaat demiri, yassı mamuller, ticari profiller ve benzer mamul ve yarı mmullerin ihracat ve ithalatını yapan firmanın profili, ürünleri, insan kaynakları.
www.ore.com.tr/
Ore . Birinci sınıf beyaz traverten ihracaatı; ürün örnekleri.
www.immib.org.tr/
İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri (İMMİB) . Dış talepler, ihaleler, ihracat teşvikleri hakkında bilgiler, fuarlar ve dış ilişkiler, üye firmalar, duyurular ve yayınlar.
www.oaib.gov.tr/
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) . İhracat konusunda bilgiler, teşvikler ve krediler, araştırma raporları, duyurular, ülke ve fiyat bilgileri, dış ticaret verileri,linkler.
www.kar-demir.com.tr/
Kar Demir . Sera demiri üretimi konusunda firma ve ürün bilgileri.
www.idm.com.tr/
İhracat Danışma Merkezi (İDM) . Dış ticaret faaliyetlerinde bulunan tüm işletmeler için ithalat ve ihracat müşavirlik hizmetleri.
www.eximbank.gov.tr/
Türkiye İhracat Kredi Bankası . İstatistik verileri, duyurular, ihracat kredileri, kredi sigortası, bankanın diğer faaliyetleri hakkında bilgiler ve linkler.
www.igeme.org.tr
İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi - İGEME . Ticaret rehberleri, dış ticaret bülteni, ülke ve ürün profilleri, sektör araştırmaları, fuarlar, dış ticaret mevzuatı, eğitim seminerleri, uluslararası projeler hakkında bilgiler.
www.deik.org.tr/
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu . Üye oda, borsa ve şirketler, üyelik, yayınlar, Türkiye ve AB ilişkileri.
www.turkfreezone.com/
TurkFreeZone.com . Sanal ortamda şirketlere ihracat ve ithalat imkanı sağlayan bir site.
www.austria.org.tr/
Avusturya Ekonomi Bülteni . Türk firmalarıyla işbirliği yapmak isteyen Avusturyalı firmaların ve ürünlerinin listesi, linkler ve haberler.
www.bcct.org.tr/
Türkiye'de İngiliz Ticaret Odası . İngiltere ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesine yönelik hizmetler, iş olanakları, linkler.
www.seha.com.tr/
Seha Ltd. Şirketi . Lastik, kauçuk, savunma sanayi teknolojisi, trafo vb sektörlerde ithalat ihracat hizmetleri; ürünler, ilanlar ve haberler.
www.dtb.com.tr/
Dış Ticaret Bilgi Merkezi . Güncel firma istihbaratı ve Uluslararası Ticari Kredibilite Raporları'nın hazırlanmasıyla ilgili hususlar.
www.aib.org.tr/
Antalya İhracatçı Birlikleri . Birliğin yönetimi ve üyeleri, dış ticaret talepleri, ihracat mevzuatı ve kredileri, tarımsal ürünlerde ihracat iadesi, raporlar, linkler.
www.turkticaret.net/kobiler
Türk Ticaret . İthalat ve ihracata yönelik ve sadece üretici KOBİleri hedefleyen bu kooperatif, üyelerin mallarının dış pazarlarda pazarlanmasına yönelik çalışmalar ve aktivitelerde bulunmaktadır.
www.turkin.com/index_tr.html
Turkin; Türk Ticaret Platformu . Avrupa'daki Türk İşletmelerinin ticaret platformu; Her sektörden şirket ve serbest çalışanlar arası iletişim sitesi.
www.ram.com.tr/
Ram Dış Ticaret . İş birimleri ve hizmetler, bağlı şirketler ve uluslararası iş ortakları.
www.trexport.com/
Trexport . Yatak örtüleri, nevresim takımları, banyo ve ev halıları ihracatı.
www.connextr.com/
Connex . Firmalar arasında dış ticareti artırmak amacı ile tanışma organizasyonları düzenliyor.
www.selenk.com
Selen . Yapışkanlı ve yapışkansız kağıt ile film materyalleri, ambalaj materyalleri gibi etiket baskı makinaları da ithal etmektedir.
www.mevzuat.net/
A'dan Z'ye Dış Ticaret . Dış Ticarette faydalı bilgiler, güncel mevzuat, elektronik ticaret.
www.idesbas.com/
Menemen Deri Serbest Bölgesi . Serbest bölge ve tesisleri ile ilgili bilgiler, aranabilir şirket ve ürün data bankaları.
www.arbagumruk.com/
Arba Gümrük Müşavirliği . Firma ve gümrük hizmetleri konusunda bilgiler bulunuyor.
www.ozdemirgumruk.com/
Özdemir Gümrük Müşavirliği . Gümrükleme, dış ticaret danışmanlığı, nakliyat, antrepoculuk, sigorta hizmetleri.
www.bahtiyar.net/
Bahtiyar Gümrükleme . İhracat ve ithalat konularında firma ve hizmetleri ile ilgili bilgiler.
www.rotatrans.com/
Rota Taşımacılık ve Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. . Uluslararası deniz ve kara taşımacılığı, dahili kara taşımacılığı, kombine ve kapıdan kapıya taşımaclık, depolama ve gümrük müşavirliği hizmetleri.
www.ozgegumruk.com/
Özge Gümrük Müşavirliği . Gümrük müşavirliği hizmetleri, ofisler, referanslar.
www.desbas.com.tr/
İstanbul Deri ve Endüstri Serbest Bölgesi (DESBAŞ) . Ulaşım, kiralama ve hizmet tarifeleri, avantajlar, temas bilgileri.
www.uib.org.tr/
Uludağ İhracatçı Birlikleri . Fuarlar, heyetler, programlar, üye firmalar ve yayınlar hakkında bilgiler, dış talepler ve linkler içermekte.
www.tayseb.com/turkce/index.html
Toros Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi (TAYSEB) . Bölgenin kurucu ve işleticisi hakkında bilgiler, avantajları, linkler.
www.gumrukmusavir.com/
Uğurlu Müşavirlik . Gümrükleme, depolama, belgeleme ve sigorta konularında hizmet veriyor.
www.aegeanfreezone.com/
Ege Serbest Bölgesi (ESBAŞ) . Bölge ve işletici firma hakkında bilgiler, başvuru, haberler ve linkler.
www.mesbas.com.tr/
Mersin Serbest Bölgesi (MESBAŞ) . Bölgenin avantajları, teşvikler, kullanıcı firmalar, hizmet ve tarifeleri, muracaat prosedürü.
www.isbas.com.tr/site/default.php
İstanbul Trakya Serbest Bölgesi (İSBAŞ) . Bölge hakkında bilgiler, seçenekler, başvuru prosedürü, mevzuat, linkler.
www.kayser.com.tr/
Kayseri Serbest Bölgesi . Kayseri Serbest Bölgesi tanıtımı, başvuru formu,bölgede faaliyet gösteren firmalar hakkında detaylı bilgiler.
www.masbas.com/firserbestbolge.htm
Mardin Serbest Bölgesi . Bölge ve kurucusu hakkında genel bilgiler, avantajlar, yer alan firmalar ve faaliyetleri, Mardin tanıtımı.
www.kosbas.com.tr/tr/index.shtml
Kocaeli Serbest Bölgesi (KOSBAŞ) . Amaç ve avantajları, durum planı, seçenekler ve tarifeler, ilgili mevzuat ve linkler.
www.isbi.com.tr/
İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi (İSBİ) . Bölgenin avantajları, faaliyetleri, altyapı hizmetleri, kiralama tarifeleri, kullanıcı firmalar, mevzuat bilgileri ve haber bültenleri.
www.boragumruk.com/
Bora Gümrük Müşavirliği . Gümrükleme, ithalat, ihracat ve diğer gümrük işlemleri hizmetleri.
www.ant-free-zone.org.tr/turkish.htm
Antalya Serbest Bölgesi . Faaliyet konuları, avantaj ve teşvikler, müracaat şekli, ücret tarifeleri, firmalar ve ilgili mevzuat.
www.akib.org.tr/
Akdeniz İhracatçı Birlikleri . İhracat verileri, güncel haberler, ihracatçı rehberi, ithalat talepleri, teşvikler hakkında bilgiler.
www.detkib.org.tr/turkce/
Denizli Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği . İhracat firmaları ve birlikler, devlet yardımları, dış talepler, sanal fuar, kotalı işlem duyuruları, teslim şekilleri, istatistik verileri, linkler.
www.gaib.org.tr/
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) . Genel tanıtım, istatistik verileri, GAP Projesi hakkında bilgiler, üyeler ve çalışma konuları, linkler içermekte.
www.iib.org.tr/
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İİB) . Dış ticaret bilgileri, ihracat verileri ve ithalat talepleri ile devlet yardımları konusunda bilgiler bulunuyor.
www.dkib.org.tr/
Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği . Birliğin yönetimi ve üyeleri, ihracat mevzuatı ve devlet yardımları, Rusya gümrük vergisi oranları ve fuarlar, Rusya'dan ithal ve ihraç talepleri.
www.kotergumruk.com.tr/
Koter Gümrükleme . Gümrük müşavirliği, nakliye danışmanlığı, antrepo hizmetleri; Sitede online gümrükleme hizmeti de verilmektedir.
www.syk.com.tr/
SYK Gümrük Müşavirliği . Gümrük Müşavirliği hizmetleri; İthalat - İhracat - Transit -Aktarma işlemleri.
www.eragrup.com.tr/
Era Grup . Gümrük müşavirlik ve dış ticaret alanlarında hizmet vermektedir,
www.9ekim.com/
9 Ekim Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Ltd. Şti. . Gümrük müşavirliği, gümrükleme ve operasyon hizmetleri, yeminli tercüme ve yabancı personel hizmetleri.
www.akademigumruk.com.tr/
Akademi Gümrük Müşavirliği . Gümrük Müşavirliği, depolama ve sigortalama danışmanlığı, mevzuat, formlar ve hizmetler hakkında bilgi.
www.ak-aygumruk.com.tr/
Ak-Ay Gümrük Müşavirliği . Gümrük müşavirliği, ithalat, ihracat ve danışmanlık yapan şirket hakkında bilgi, ilgili mevzuat, haberler ve linkler.
www.ematrans.com/
Ematrans . İhracat ve ithalat gümrükleme işlemleri, transit işlemleri, teminat çözümleri.Personel ve yükleme talimatı sitede yer alıyor.
www.cagdasgm.com.tr/
Çağdaş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. . İthalat ve ihracat konularında müşavirlik yapan şirketin hizmet ve referansları.
www.artigumrukleme.com/
Artı Gümrük . Türkiye’den Rusya ve Türki Cumhuriyetlerine taşıma ve lojistik hizmetler sunuyor.
www.itkib.org.tr/
İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) . Dış ticaret bilgileri, duyurular, etkinlikler, üye firmalar, fuarlar, insan kaynakları, linkler.
www.eib.org.tr/
Ege İhracatçılar Birlikleri . Duyurular, Ege İhracatçılar Kataloğu, mal talepleri, mevzuat bilgileri ve üyelik.
Vedat Bağlan - YALANCISIN SEN
VEDAT BAĞLAN EN SON BOMBA ŞARKI GEÇİCİ VİDEO KLİBİ.


yeniTıkla VEDAT BAĞLAN En Son Eklenen Yeni Video Kliplerini izle

Vedat Bağlan Blog Makale yazıları Muhakkak okuyun

Firmalar - Şirketler


Ambalaj, paketleme vakumlama
Ambalaj ve baskı
Avukatlar, hukuk büroları
Bankalar, banka adresleri
Borsa aracı kurumlar
Borsa siteleri
Büro - kırtasiye
Çeviri - tercüme hizmetleri
Danışmanlık şirketleri
Dış ticaret firmaları
Eğlence hizmetleri
Ekonomi - bilgi kaynakları
Ekonomi - şirket rehberleri
Elektrik elektronik - Enerji
Elektrik elektronik - Kablo
Elektrik-elektronik
Elektronik güvenlik sistemleri
Endüstriyel otomasyon ve ölçüm
Enerji ve tabii kaynaklar
Ev ve mutfak gereçleri
Faktoring finans yatirim
Fuarcılık ve organizasyon
Gıda - içecekler
Gıda - katkı maddeleri
Gıda - konserve kurugıda
Gıda - süt ürünleri
Gıda - tatlılar şekerlemeler
Gıda - toplu yemek
Gıda - un ve unlu mamüller
Gıda - yağ üretimi
Gıda maddeleri - baharat
Gıda maddeleri - bal
Gıda maddeleri - et tavuk balık
Gıda maddeleri ve içecek
Gıda makinaları
Güvenlik hizmetleri
Halkla ilişkiler ve organizasyon
Holdingler
Isıtma soğutma sistemleri
İhaleler
İletişim - GSM operatörleri ve bayileri
İletişim - Telekomunikasyon
İletişim - Uydu sistemleri
Uzak mesafe telefon işletmecileri
Kalite kontrolü ve takibi
Kimyasal ürünler, petrol ürünleri
Kuyumcular
Maden metal - granit mermer
Maden metal ürünleri
Mağazalar
Makina üreticileri
Makine - pompa, basınçlı aletler
Makine - torna cnc
Manken ajansları
Muhasebe - Mali müşavirler
Odalar ve birlikler
Oyuncak firmaları
Patent, marka tescil
Pazarlama reklamcılık
Promosyon ve eşantiyon
Reklam Ajansları
Sağlık - Tıbbi malzeme ve cihaz
Sağlık bakım
Sağlık bakım - ilaç firmaları
Sağlık bakım - kozmetik
Ses ışık görüntü sistemleri
Sigorta şirketleri
Tarım hayvancılık
Hayvan yetiştiriciliği
Tarım hayvancılık - tarım makinaları
Taşımacılık - deniz
Taşımacılık - havayolları
Taşımacılık - kargo
Taşımacılık - kurye
Taşımacılık - lojistik
Taşımacılık - uluslar arası
Taşımacılık - yurtiçi nakliye
Telekomünikasyon
Yapı - inşaat : Ahşap ve çelik
Yapı - inşaat : Arıtma, izolasyon
Asansör ve yürüyen merdiven
Yapı - inşaat : İş makinaları
Kapı pencere sistemleri
Yapı maket ve 3D modelleme
Yapı - inşaat : Mimarlık
Yapı - inşaat : Müteahhit
Yapı - inşaat : Proje danışmanlık
Yapı - inşaat : Tesisat
Yapı - inşaat : Yapı denetimi
Yapı - inşaat firmaları
Yapı - inşaat malzemeleri
Yayınevleri - kitabevleriyeniTıkla VEDAT BAĞLAN En Son Eklenen Yeni Video Kliplerini izle